קורס תספורות נשים

עולם עיצוב השיער הוא עולם עשיר אשר מושפע מטרנדים ודורש ידע רב.
ביצוע תספורת לאישה דורש ממך להביא יכולות רבות ולהתאים אותן לזו שנמצאת לפנייך כדי להשיג עבורה את התוצאה המתבקשת.
ברגע שיש לך את הידע הנכון יש לך אפשרות ליצור רגעי אושר.
ברור כי אף אחד או אחת לא נולדו עם הידע הנכון ולשם כך נפתח קורס תספורות נשים.

נושאי הלימוד בקורס תספורות נשים

קורס תספורות נשים מיועד לאנשים בתחילת הדרך ולעוסקים בעיצוב שיער אשר רוצים להעשיר את הידע שלהם. בין נושאי הלימוד שיחכו לך בקורס יהיו יצירת קווי תספורת, תוך היכרות עם תספורות קלאסיות ותספורות אופנתיות. הקורס גם יכיר לך את כלי העבודה הנדרשים ליצירת התספורות, את שלל הפתרונות בתחום ובנוסף לכך יערוך לך היכרות מקצועית עם תכשירי הטיפוח השונים.

קורס תספורות נשים - שימוש במגוון כלים מעשיים

הרעיון העומד מאחורי קורס המיועד ספציפית לתספורות נשים הוא לאפשר לך להשתמש בכל הידע, עם כל לקוחה, שלך מיד בסיומו. הקורס קצר מצד אחד, אך כיוון שהוא מועבר בקבוצה קטנה, הוא יסודי ומעמיק. הוא מאפשר לך להתחיל ליישם את המידע ולקבל נשים כלקוחות.


בסיום הקורס יהיו לך כלים לבצע תספורות קלאסיות או תספורות אופנתיות וחשוב לא פחות, להתאים את התספורת לאישה שהגיע אלייך. בין אם זוהי תחילת הדרך שלך ובין אם חשוב לך להעשיר את הידע שלך, הגעת אל המקום הנכון.

היתרונות של לימוד בבית הספר לעיצוב השיער

בית הספר לעיצוב השיער מקפיד על דיוק. לכן הכיתות הן כיתות קטנות והחומר גם הוא יסודי. חשוב לנו להעניק לך כלים מעשיים ולאפשר לך לשאול שאלות לאורך כל הדרך. היתרון של כיתה קטנה הוא לא רק בלימוד אלא גם בהענקת ביטחון עצמי כיוון שתמיד יהיה לצידך מישהו שיסביר לך מה לעשות, ינחה אותך ויעזור לך לצאת עם הידע הנכון וליישם אותו.


ליצירת קשר, קבלת מידע נוסף אודות קורס תספורות נשים בבית הספר לעיצוב שיער של משה מרגי ובדיקה אם הקורס מתאים עבורך, זה הזמן להשאיר את פרטייך כאן באתר.

תספורותנשים
תספורות נשים קורס

למידע נוסף והרשמה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!