קורס תוספות שיער

אם חשוב לך להעשיר את הידע שלך בעולם עיצוב השיער, עלייך להתמקצע בין היתר בתחום תוספות השיער. נשים וגברים מעוניינים היום להעשיר את השיער שלהם וזאת מסיבות שונות. חלק רוצים ליהנות משיער ארוך מיד וחלק רוצים ליהנות ממראה שיער שופע ובריא. בין אם זוהי רק תחילת הדרך שלך בעיצוב שיער ובין אם יש לך רזומה בתחום אך עוד לא התנסית בתחום התוספות, זה הזמן לשנות זאת.

האם קורס תוספות שיער מתאים עבורך?

הקורס הוא קורס ממוקד מאד אשר מעניק לך את כל הידע הנדרש בזמן קצר. תוך שלושה מפגשים בלבד נלמד אותך על טיפול והתמודדויות עם כל סוג של שיער, נלמד אותך כיצד בפועל מתבצעת הנחת התוספת וניתן לך כלים שיאפשרו לך לאבחן את השיער העומד מולך ולהתאים לו את הטיפול הנכון.
אם רק התחלת את דרכך בעולם עיצוב השיער, הקורס הזה יעניק לך מקפצה ויאפשר לך לתת ללקוחותייך שירות שבשנים האחרונות הפך לפופולארי. אם כבר יש לך ניסיון, אך מעולם לא עסקת בתוספות לשיער, קורס תוספות שיער ישנה את המצב ויאפשר לך להרחיב את השירותים שנתת ללקוחותייך עד היום.

היתרונות של בית הספר לעיצוב שיער

לקחנו את כל הנושאים החשובים בתחום עיצוב השיער ויצרנו קורסים ממוקדים, קצרים ושמועברים בקבוצות קטנות. הקורס מאפשר לך ללמוד תוך שלושה מפגשים בלבד כיצד לבצע תוספות לשיער ולהרחיב את מגוון השירותים שניתנים במספרה שלך.
קורס תוספות שיער נלמד בקבוצה קטנה והוא כולל התנסות מעשית שמשמעותה לצאת עם יכולת לבצע את התוספות על לקוחותייך. לאורך כל הדרך תהיה לך אפשרות לשאול שאלות ולהתייעץ עד להרגשת ביטחון מלא בכל פעולה.

נשמח להיות בקשר

זה הזמן שלך להתקדם, להתפתח ולגלות עולם נוסף בעיצוב השיער. אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטייך כאן באתר ונציגנו יחזור אלייך בהקדם כדי לענות על כל שאלותייך בתחום ולתת לך את כל המידע על הקורס.

אישה עם תוספת שיער

למידע נוסף והרשמה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!