קורס פן

למי מתאים להצטרף אל קורס פן? איזה מידע נלמד במהלך הקורס? מדוע כדאי לפנות דווקא אל בית הספר לעיצוב השיער?
אם יש לך חוש אסתטי וכשיוצא לך להסתכל על תסרוקות ותספורות של אנשים ברור לך מה נכון ומה לא נכון, הגעת אל המקום המתאים לך. החוש האסתטי שלך יכול להפוך למקצוע של ממש והקורסים של בית הספר נועדו עבורך.

האם קורס פן מתאים עבורך?

קורס פן ילמד אותך כיצד להפעיל את המכשירים השונים המתאימים לייבוש ועיצוב שיער. הקורס מיועד עבור מעצבי ומעצבות שיער בתחילת הדרך, הוא יעניק לך ידע מעמיק וייתן לך כלים נוספים לעבודה מול הלקוחות שלך.

תוכנו של הקורס

בקורס מחכה לך כל התוכן שחשוב לדעת כל סוגי הפן. אם בעבר המילה "פן" התייחסה רק להחלקת שיער, היום מדובר על שלל פעולות עשירות יותר. בין היתר הקורס מלמד איך לבצע פן חלק, חיצוני ורול ואיך להפעיל את מגוון מכשירי הסלסול ומחליקי השיער. בסיום הקורס תהיה לך יכולת לבצע סלסול בצורה נכונה והחלקה נכונה.

במהלך הקורס אנו מלמדים על חלוקה נכונה של השיער. זוהי פעולה חשובה שמיועדת להכין את השיער לקראת הפן. פתיחה של שבילים כך שהתוצאה תהיה תסרוקת מרשימה ושימוש נכון במכשירים השונים כך שהשיער ייראה נפוח, בריא ומרשים.

היתרונות של בית הספר לעיצוב שיער

קורס פן של בית הספר לעיצוב שיער מאפשר לך ללמוד את כל מה שנחוץ על פן בחמישה שיעורים ממוקדים ובקבוצת לימוד קטנה. בכל מה שנוגע לעיצוב שיער יש צורך בעבודה מעשית וליחס אישי ולכן השיעורים מתקיימים בכיתה מצומצמת. בסיום הקורס יכולת העיצוב שלך תהיה גבוהה בהרבה מזו הנוכחית ותהיה לך אפשרות להציע ללקוחותייך שירות עוד יותר טוב ומקצועי.

נשמח לשוחח עימך

זה הזמן להתפתח באמצעות קורס פן מקצועי מטעם בית הספר לעיצוב שיער, לגדול ולהציע ללקוחותייך את השירות הטוב ביותר. ואם עולם עיצוב השיער מרגש אותך, נשמח לשוחח ולספר לך עוד על הקורסים של בית הספר. למידע נוסף, זה הזמן שלך להשאיר את פרטייך כאן באתר.

קורס פן של בית הספר לעיצוב שיער - משה מרגי
פןנשים

למידע נוסף והרשמה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!