קורס כימיה צבעים

קורס כימיה צבעים של בית הספר לעיצוב שיער – שיטות לימוד מתקדמות. מה לומדים במהלך קורס הכימיה והצבעים? האם אפשר לצאת בסיום הקורס ולהתחיל ליישם את הידע? מדוע בית הספר לעיצוב שיער הוא המקום הנכון ללמוד בו?

אם יש לך נגיעה לעולם עיצוב השיער אך כל מה שנוגע לצבע מסתורי בעינייך, הגעת אל המקום הנכון. היום, גם נשים וגם גברים צובעים את השיער. הם מגיעים אל המספרה כדי לצאת עם המראה המחמיא ביותר ולכן אם עוד אין לך הבנה בתחום ואין לך ידע פרקטי, זה הזמן לשנות זאת.

מה נלמד במהלך הקורס?

בין נושאי הלימוד שיחכו לך במהלך הקורס מחכה לך הכרות עם עולם הצבע. עלייך להכיר את האפשרויות השונות העומדות בפנייך ובפני לקוחותייך על מנת להעניק להם ולהן את התוצאה הטובה ביותר. בקורס יינתן לך ידע על שטיפות, ניקוי פיגמנטים ובסופו תהיה לך יכולת להתאים את הצבע של השיער של לקוחותייך לצבע העור והעיניים כך שהתוצאה תהיה מושלמת. נושא חשוב נוסף הוא שימוש נכון ובטיחותי בקרם חמצן וטכניקת הצביעה.

קורס כימיה - צבעים יעניק לך כלים מעשיים

המטרה של הקורס הוא לאפשר לך לצאת וליישם את כל מה שנלמד בו. לכן, הקורס מכיל את הנושאים החשובים בעולם הצבע והכימיה של השיער והבחירה הייתה ללמד ביחס אישי. הכיתות הקטנות מאפשרות לך להפנים את הידע התיאורטי לצד ההתנסות המעשית ולדעת כי בכל רגע נתון יש מי שישמח לענות על שאלותייך ולכוון אותך. בין אם זוהי תחילת הדרך שלך בעולם עיצוב השיער ובין אם כבר יש לך ניסיון, אך לא בעולם הצבע, קורס כימיה – צבעים הוא עבורך.

נשמח לעמוד לרשותך

חשוב לנו לעזור לך להתמקצע. מסיבה זו יצרנו קורסים קצרים, ממוקדים ושמתקיימים בכיתות קטנות. אחד מהקורסים אשר מחכים לך בבית הספר הוא קורס כימיה / צבעים. אנו מאמינים כי תודות לבחירת התוכן הנכון של הקורס ותודות ליחס האישי תהיה לך אפשרות ליישם בקלות את הידע מיד בסיום הלימודים.

ליצירת קשר ולשאלות, כל שעלייך לעשות הוא להשאיר את פרטייך כאן באתר ונציגנו יחזור אלייך בהקדם.

קורס כימיה צבעים - בית הספר לעיצוב שיער - שיטות לימוד מתקדמות
קורס כימיה צבעים - בית הספר לעיצוב שיער - שיטות לימוד מתקדמות

למידע נוסף והרשמה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!