קורס תסרוקות

רוצים לפתח קריירה, ובמקביל להשתלב במקצוע קליל ונחמד, עם לימודים מהנים אך מקצועיים? קורס תסרוקות הינו התשובה. הקורס מקנה לתלמידים הכשרה במקצוע שניתן להרוויח בו יפה הן כשכירים והן כעצמאיים. כל ערב, יהיה ביכולתכם לעצב תסרוקות כלה וערב – ובכל ערב כזה, ליצור רווח נאה. הלימודים בתחום הינם מעניינים וחווייתיים – ואכן, אפשר לפתח קריירה רווחית גם בלי להוציא תואר. אז היכן כדאי לכן ללמוד קורס של תסרוקות לשיער?

אם ברצונכם במקצוע מהנה ומכניס – חשוב לבחור בקורס תסרוקות מקצועי

בבואכם לבחור מקום לימודים שבו תלמדו לעצב תסרוקות, עליכם להחליט האם מטרת הלימוד היא לצורך עבודה בתחום. אם ברצונכם ללמוד את תחום עיצוב התסרוקות לשם תחביב, ניתן במקרים מסוימים להסתפק בקורס תסרוקות חובבני, או אפילו בסרטון או שניים ביוטיוב. אך, אם ברצונכם לעבוד ולהתמקצע בתחום, חובה ללמוד את התחום בבית ספר מקצועי.

אילו סוגי תסרוקות חשוב שילמדו בקורס?

למקצוענים – חשוב להכיר את רזי עיצוב כל סוגי התסרוקות בכל הרמות. בית הספר לעיצוב שיער מתקיימים קורסים לעיצוב תסרוקות הכולל טכניקות עבודה בסיסיות, טכניקות מתקדמות וכן בניית תסרוקות ערב, עבודה עם תוספי שיער ועוד.
כמו כן, קורס עיצוב תסרוקות מקצועי מלמד עיצוב תסרוקות קלאסיות לגילאים השונים, לצד עיצוב תסרוקות ערב מכובדות, ותסרוקות מקצועיות לכלה.

חשיבות האימונים במסגרת קורס תסרוקות - ולאחריו

אם ברצונכם לפתח מקצועיות בתחום עיצוב התסרוקות, לא מספיק רק ללמוד. מעצבים ומעצבות תסרוקות מקצועיות התאמנו רבות בבית במהלך הלימודים. במהלך הקורס ולאחריו, ניתן להתאמן ולעצב תסרוקות לאחיות, לאחייניות, לבנות דודות, לחברות, ולכל מי שמעוניינת בכך. כדי לצבור ניסיון, נהוג גם לפרסם את שירותיכם כמעצבי ומעצבות תסרוקות במחירי סטודנטים, ובכל מקרה התלמידים יקבלו בובת אימון במתנה, שתאפשר להם להמשיך ולפתח את הטכניקה.
זכרו: ההתנסות היא חלק מהלימוד. בלי התנסות, לא תדעו באמת לעצב תסרוקות בטכניקות מתקדמות.

אילו טכניקות ואילו כלי עבודה לומדים בקורס?

כשמשקיעים בקורס לעיצוב תסרוקות, חשוב שתשקיעו בקורס שייתן לכם אכן את הכלים הטובים ביותר. רצוי לבחור בקורס שלא מדלג על הבסיס הקלאסי – ושהטכניקות הנלמדות בו הן טכניקות מתקדמות לעיצוב תסרוקות. חשוב גם לוודא שהקורס ילמד אתכם לעצב את השיער בעזרת כלי העבודה המתקדמים ביותר בתחום.

קורס תסרוקות כדאי ללמוד בבית הספר לעיצוב שיער

אם ברצונכם ללמוד לעצב תסרוקות בצורה המקצועית והטובה ביותר, בית הספר לעיצוב שיער Hair Design הוא המקום הנכון ללמוד בו את המקצוע. בבית הספר, תלמדו לעצב תסרוקות קלאסיות, ותסרוקות ערב וכלה ברמה גבוהה, את טכניקות העבודה המתקדמות ביותר, ותתנסו בכלים המשוכללים ביותר לעיצוב תסרוקות. יתרה מזאת, בית הספר משתף פעולה עם חברת WELLA – ומלמד את הקורסים בקבוצות קטנות. כך כל תלמיד ותלמידה מקבלים יחס אישי, ויותר התנסות ועזרה מקצועית

רוצים עוד פרטים על קורס תסרוקות מקצועי של בית הספר לעיצוב שיער? מלאו פרטים, ונציג יחזור אליכם בתוך זמן קצר.

מיני קורסים1
קורס תסרוקות

למידע נוסף והרשמה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!