קורס עיצוב שיער

בבית הספר לעיצוב שיער מציעים לכם קורס עיצוב שיער המותאם בדיוק לכם.

בקורס זה לומדים את רזי המקצוע וצוברים את הניסיון הנדרש. לימודים בקבוצה קטנה ויחס אישי.

חיפשתם מקצוע שלא דורש תואר או לימודים מורכבים? רוצים לפתוח עסק עצמאי או לעבוד כשכירים בתחומי הטיפוח והיופי? אם כך, כדאי לכם ללמוד קורס עיצוב שיער מאת המומחים של בית הספר לעיצוב שיער.

הקורס יקנה לכם מקצוע רווחי, שיאפשר לכם לעבוד בו כבעלי עסק עצמאי עם סטודיו פרטי או סטודיו נייד, או לעבוד במכוני טיפוח קיימים. העבודה בתחום עיצוב השיער גמישה ונוחה ומתאימה לכלל האוכלוסייה. מתלבטים? ריכזנו עבורכם טיפים שיעזרו לכם להחליט.

האם יש חשיבות לתעודה בתחום?

כמובן. בין אם אתם מתעדים לפתוח עסק עצמאי ובין אם אתם מתעדים לעבוד כשכירים, תעודת הכשרה מעידה שאתם מעצבי שיער!! משמע עברתם הכשרה מתאימה ומקיפה וברשותכם תיק עבודות מרשים וכן פרקטיקה מעשית. ללא ספק תעודת הכשרה בתחום תקנה לכם יתרון משמעותי על פני המתחרים.

האם חשוב באיזה מקום לומדים ?

בהחלט כן, היתרון הוא ללמוד במקום שמקנה יחס אישי באמת! לכל תלמיד או תלמידה יש תפיסה אחרת ומיומנות אחרת לתפוס את החומר הנלמד, לכן חשוב שהתלמידים יקבלו יחס אישי שמתאים לקצב ההתקדמות שלהם. הלימודים בבית הספר לעיצוב שיער מתקיימים במתכונת אישית וגמישה – עד 4 תלמידים בשיעור.

מה מלמדים בקורס?

לא רק מוסד הלימודים חשוב. בקורס עיצוב שיער חשוב מאוד ללמוד את האספקטים היעילים, המקצועיים והנכונים של התחום, כגון:

  • טכניקות עיצוב שיער: כל מכוני עיצוב שיער נעזרים בטכניקות כיצד לעצב ולפסל שיער. אולם, רק המכונים המקצועיים, ישתמשו בטכניקות מקצועיות ומתקדמות שיסייעו לעצב ולפסל את שיער הלקוחות – ולספק להם סיבה לחזור בכל פעם מחדש. לכן, חשוב במהלך הלימודים לבנות תיק עבודות מכובד של טכניקות עיצוב שיער מתקדמות, כמו גם שלמוסד יהיה קורסים מגוונים בתחומי עיצוב השיער.
  • שיקום שיער: מכוני טיפוח רבים מתגאים בשירותי עיצוב השיער. אולם – רק בתי הספר המקצועיים ביותר אכן מלמדים שיקום שיער. תחום שיקום השיער, דורש ידע ומומחיות. לבוגרי הקורס יהיה הידע שיאפשר להם לשקם שיער באופן מקצועי – ויקנה להם יתרון גדול בקבלה לעבודה במכוני הטיפוח.

למה כדאי ללמוד קורס עיצוב שיער בבית הספר לעיצוב שיער ?

בית הספר לעיצוב שיער Hair Design, הוקם על ידי משה מרגי, שהנו בעל ידע ומומחיות רבה בתחום. בית הספר מציע מגוון קורסים מקצועיים בעולם עיצוב השיער. בקורסים, נלמדות הטכניקות המתקדמות ביותר לעיצוב השיער, בעוד בית הספר עובד בשיתוף פעולה מקצועי עם המותג  WELLA הבין-לאומי. קבוצות הלימוד הן קטנות ולכן כל תלמיד ותלמידה מקבלים יחס אישי, פרטני ומקצועי. במקביל, צוות המורים בונה עם התלמידים תיק עבודות אישי ומקצועי, שיפתח בפניהם דלתות בעתיד.

אם ברצונכם ללמוד קורס עיצוב שיער באווירה אישית ומקצועית, ולצאת עם תיק עבודות מכובד, נציגינו ממתינים לפנייתכם כעת.

עיצוב שיער
תספורות נשים

למידע נוסף והרשמה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!